Norsk Betongdag i Bergen!
21-23 oktober samles vi i Bergen for Norsk Betongdag!
Du kan glede deg til ekskursjon til Sotrasambandet, aktuelle og spennende foredrag og panelsamtaler og ikke minst hyggelig sosialt program.
21-23 oktober samles vi i Bergen for Norsk Betongdag!
Du kan glede deg til ekskursjon til Sotrasambandet, aktuelle og spennende foredrag og panelsamtaler og ikke minst hyggelig sosialt program. Det har blitt en tradisjon at YBN arrangerer betongquiz og du kan glede deg til festmiddag med prisutdeling og underholdning. Vi får besøk at Myra, Bergens egen rap-dronning som lover bra musikk og god stemning.
I år presenteres flere spennende prosjekter som to av stasjonene på Fornebubanen, Arna-Stanghelle prosjektet, Tangenvika bru og mange flere. Du vil bli oppdatert på de nye standardene og vi får en panelsamtale om bestandighetskonseptet med diskusjon av utfordringer og muligheter. Vi vil også høre om nye bindemidler og ressursbruk og vi har med en sesjon om betongrehabilitering.
Lokallaget i Bergen har laget en egen Betonguide til byen som vi får presentert og YBN leder paneldebatten «de unge utfordrer».
På Norsk Betongdag samles fagfolk fra hele næringskjeden for å dele kunnskap, bygge nettverk og diskutere aktuelle utfordringer og muligheter i bransjen. Her får du faglig oppdatering og inspirasjon og du får møte betongvenner, kollegaer og samarbeidspartnere. Meld deg på i dag og bi med oss til Bergen!
